Pokud máte chuť na něco netradičního a současně se neřadíte mezi puritány, určitě si zamilujete smyslný svět plný překvapení. Erotické masáže se totiž dají prožít na mnoho různých způsobů, ve hře mohou být i pouta s bičíkem, samozřejmostí bude i vyladění detailů přesně podle původního přání klienta. Cílem je totiž odplavení všedního stresu a maximální uvolnění. Počítá se s tím, že sto lidí má sto různých chutí, zkušené masérky už po krátké chvilce vědí, co ještě patřičně znásobí Vaše potěšení. Nezapomeňte, jedna návštěva rozhodně nestačí!

 

 

Zkuste také footjob nebo BDSM masáž

Splnit si své erotické fantazie a sny, dočkat se zajímavých překvapení, vychutnat si každou minutu na masážní matraci. K dispozici je BDSM masáž, kde se zapojí lehká dominance a hravost, ale také novinky jako footjob nebo Tenga Egg masáž. Nechte se hýčkat pečlivě upravenými nožkami zkušených masérek nebo zapojte do akce japonský smysl pro rozkoš. A tím se ještě rozhodně nekončí, protože erotické masáže Luxury Grand Praha nabídnou ještě mnohem více. Pojďme se proto společně ponořit do hlubin perfektních zážitků!

 

Oblíbená je i masáž tělo na tělo (B2B)

Pokud jste unavení a chcete si báječně odpočinout, zkuste masáž tělo na tělo, při které si budete moci vychutnat dotek jemného oleje a vášnivost masérky. Pomalé pohyby, kdy nechybí zapojení velmi citlivých partií, to je představa, která jednoduše láká. Nenechejte si ujít ani oblíbenou lesbi show, při níž si spolu pohrají dvě masérky a nabídnou zážitek pro všechny smysly. Podívaná pro bohy, chtělo by se jednoduše říci! 

 

Masáž prostaty znamená báječné uvolnění

Chcete si užít něco nového? Masáž prostaty je potom zajímavou výzvou, při které se uvolníte a zažijete dosud nepoznané potěšení. Silnější vyvrcholení, ale také vhodná prevence proti různým onemocněním, s touto formou masáže je spojená celá řada pozitiv. Kvalifikovaná masérka má za sebou letitou průpravu a pod dotekem jejích zkušených dlaní se vám bude výborně relaxovat. Proč si neodpočinout od každodenního stresu a nedopřát si volné odpoledne, při němž pookřejete a naberete i více sebevědomí? Sečteno a podtrženo, jaké jsou tedy největší výhody erotických masáží?

  • Diskrétní jednání. Nemusíte se stydět rozvést objednávku do detailů, nikdo se nic nedozví.
  • Lepší sexuální život. Dopřejete si něco nového a najdete v sobě touhu zkoušet i další věci.
  • Pokožka bude mít radost, při erotických masážích se používají jen kvalitní přírodní oleje.
  • Splnění fantazií. Pokud jste vždy toužili po BDSM, ale měli s partnerkou obavy, jak je přijme.
  • Trochu uvolnění v hektické době plné stresu a spěchu. Chvil odpočinku není nikdy dost!
  • Zážitek, který si můžete kdykoliv zopakovat a díky němuž načerpáte nové síly do života.

 

A samozřejmě bychom mohli ještě pokračovat, výhodou je bezesporu i fakt, že erotická masáž není  nevěra a je možné ji tolerovat i ze strany partnerky, která nemá chuť žít sexuálním životem tak často. Autoerotika, privátní tanec nebo také erotická masáž pro ženy, nabídka je velmi široká a vybere si opravdu každý. Zkusit můžete i zážitek ve dvou, se svým životním partnerem pak otevřete brány rozkoše opravdu dokořán!

 

Užívání si zcela bez výčitek svědomí

Pravda, jedna věc je diskrétnost, druhá vlastní svědomí. Erotická masáž ale nespadá do kategorie zakázaného ovoce, jde o pohlazení těla i ducha, při kterém nedochází ke klasické souloži. Osobní přístup, empatie, zbavení se podvědomých bloků a pestrý výběr různých masážních technik, takové nabídce se rozhodně nedá odolat. Objednat se můžete ještě dnes, stačí se jen příjemně naladit a ostatní už zvládne šikovná masérka!