Nejčastější otázky

Objednávky přijímáme telefonicky na čísle 605 958 304, naše operátorka vytvoří rezervaci nebo Vám v případně výběru již obsazeného termínu nabídce jiný nejbližší termín nebo jinou dívku ve vámi zvolený termín.
Samozřejmě. Dejte nám ale vědět telefonicky a to co možná nejdříve, aby s Vámi naše masérka nepočítala.
Určitě. Pokud s sebou budete chtít přivést svého kamaráda, kolegu nebo obchodního partnera, každému z vás nabídnete zvlášť vyhrazený pokoj, na kterém se vám budou věnovat zkušené a velice příjemné masérky. Po skončení masáže si můžete navzájem poreferovat o svých zážitcích.
Ne. Bohužel nedisponujeme platebním terminálem a přijímáme pouze platbu v hotovosti. Akceptujeme české koruny, dolary a eura.
Ano, můžete si u nás objednat dárkový poukaz na služby našeho salonu. Vyzvednout si jej můžete buď osobně. Máte-li zájem o koupi dárkového poukazu, spojte se s námi telefonicky nebo e-mailem.
Poskytujeme erotickou masáž těm, kteří dosáhli věku 18 let a více.
To záleží pouze na Vás. Vy sami si určíte dobu, po kterou budete chtít společně s naší krásnou masérkou strávit ve sprše nebo vaně. Čas strávený touto aktivitou se ale započítává do celkového času, který má na Vás masérka vyhrazený.
Erotická masáž začíná společnou koupelí, pokračuje regenerační masáží a končí Vaším vyvrcholením. Po celou dobu Vám bude do uší znít tichá a uklidňující hudba, můžete si během masáže povídat s masérkou a celý zážitek je možné zakončit opět společnou sprchou.
Masérka je zpočátku oblečena do svůdného spodního prádla, které ale během masáže odloží a bude tak před Vámi zcela nahá.
Ano, masérky se můžete jakkoliv povrchově dotýkat.
Ne, tyto služby v našem salonu neposkytujeme a není možné si za ně připlatit.
To záleží pouze na Vás. Průběh masáže můžete přizpůsobovat svým touhám. Je možné některé pasáže urychlit nebo rovnou přeskočit.
Masérky se můžete povrchově dotýkat. Může se před Vámi uspokojovat a Vy ji u toho můžete hladit. Konkrétní průběh ale řešíte až s masérkou, která stanovuje limity, a Vy je musíte respektovat.
Ve většině případů ano, zpravidla na bříško či na prsa. Nebo dle domluvy s masérkou.