Masáže

Erotická masáž
Klasická erotická masáž

Erotická masáž je procedura, při které se masérka bude věnovat doslova každému centimetru vašeho těla za pomoci teplé masážní emulze. Pečlivé studování všech částí těla a extrémní péče o všechny partie vás pomalu přivedou k naprostému uspokojení.

Nuru masáž
Japonská nuru masáž

Nuru je speciální technika masáže, která vám přinese jedinečný prožitek v podobě dotyku těla na tělo, z pozice masérky jde o partie zadeček a poprsí. Jako masážní médium používají dívky speciální gel a tím dochází k intenzivnějšímu propojení kůže klienta a masérky.

Masáž Lingam
Masáž penisu (Lingamu)

Lingamu je téměř synonymem pro extázi. Šikovná masérka se zaměří na nejcitlivější erotogenní zónu, oblast pánve a přirození, kterému se do momentu vyvrcholení intenzivně věnuje po celou dobu masáže. Objevíte skrytá zákoutí vlastní sexuality a pocítíte nekončící přívaly vzrušení ve zcela novém rozměru.

Erotická mýdlová masáž
Sultánská mýdlová masáž

Sultánská mýdlová masáž probíhá tělo na tělo. Je velice podobná masáži nuru a má kořeny v dálném Orientu. Jejím cílem je vás příjemně uvolnit, ale také nažhavit a povzbudit libido. Spojuje v sobě to nejlepší z thajského a tureckého vědění o masáži a jmenuje se sultánská právě proto, že se jí rádi oddávali bohatí sultáni ve svých harémech.

Tenga egg masáž
Tenga egg masáž

Some quick example text to build on the card title and make up the bulk of the card's content. Some quick example text to build on the card title and make up.

Párová erotická masáž
Masáž pro páry

Chcete-li s partnerkou prozkoumat další zákoutí erotiky, dopřejte si společně párovou masáž v našem salónu. Vyzkoušíte něco nového, přinesete do dlouhodobého vztahu nové erotické impulsy a probudíte vzrušení, které ve vašem intimním životě možná už delší dobu stagnuje. Dejte vztahu novou jiskru a přijďte se uvolnit společně.

Erotická masáž pro ženy
Masáž pro ženy

Naší klientelou nejsou jen muži! Jsme plně otevřeni i pro ženy, které si chtějí dopřát příjemný relax v péči jiné ženy a poznat svou sexualitu více do hloubky. A kdo zná zákoutí ženského těla lépe než další žena?