Masáž pro páry

Co si představit pod pojmem masáž pro páry?

Chcete-li s partnerkou prozkoumat další zákoutí erotiky, dopřejte si společně párovou masáž v našem salónu. Vyzkoušíte něco nového, přinesete do dlouhodobého vztahu nové erotické impulsy a probudíte vzrušení, které ve vašem intimním životě možná už delší dobu stagnuje. Dejte vztahu novou jiskru a přijďte se uvolnit společně.

 

Jak masáž pro páry probíhá?

Masáž zažijete ve velmi útulně zařízeném pokoji s aromatickými tyčinkami, vkusnými dekoracemi a relaxační hudbou. Po celou dobu budete ležet vedle své polovičky a vzájemně se dotýkat – můžete se držet za ruce nebo vedle sebe jen ležet a vnímat vzájemnou přítomnost. Pro každého z páru je určena jedna masérka, která se po celou dobu intenzivně věnuje celému tělu masáží a příjemnými doteky. Obě masérky vás postupně nabudí na jednu erotickou vlnu a povzbudí ve vás erotický chtíč a touhu po tom druhém. 

Průběh masáže je ve vašich rukou. Jakmile pocítíte, že byste s partnerem chtěli být raději o samotě, masérky vás ponechají erotickým hrátkám a místnost opustí. Můžete taky převzít masáž do svých rukou a partnera potěšit vlastním umem. Erotickou párovou masáž lze zakončit společnou sprchou, kdy se s partnerem navzájem umyjete a zrelaxujete pod proudy horké vody.

 

Benefity masáže pro páry

Díky párové masáži nemusíte mít špatný pocit z toho, že se intimitě oddáváte sami s jinou ženou. Společně dojdete slasti a naučíte se novým praktikám, které poté můžete přenést do svého intimního života. Okořeníte dlouholetý vztah originálním zážitkem a dodáte mu nový směr.