Masáž penisu (Lingamu)

Co si představit pod pojmem Lingamu?

Lingamu je téměř synonymem pro extázi. Šikovná masérka se zaměří na nejcitlivější erotogenní zónu, oblast pánve a přirození, kterému se do momentu vyvrcholení intenzivně věnuje po celou dobu masáže. Objevíte skrytá zákoutí vlastní sexuality a pocítíte nekončící přívaly vzrušení ve zcela novém rozměru. 

 

Jak masáž penisu probíhá?

Při samotné proceduře ležíte na zádech a naše masérka se věnuje vašemu penisu, který intenzivně masíruje za pomoci masážního olejíčku a zvuků relaxační hudby. Intimní atmosféru dotváří vonné tyčinky a tlumené světlo svíček. Masáž končí vyvrcholením, které je však důmyslně oddalováno a penis je stimulován do správného energetického proudění, jenž v klientovi kumuluje rozkoš vedoucí k opravdu silnému orgasmickému zážitku.

 

Benefity lingamu masáže

Lingam působí léčivě, při masáži dochází k důkladnému prokrvení penisu, které z dlouhodobého hlediska zlepšuje pravidelnou erekci. Libido je posílenější, odplaví se negativní emoce a mysl i tělo jsou v harmonii. Z masáže odcházíte odpočatí, spokojení a nabití novou energií.

 

Kousek historie

Slovo lingam pochází z mrtvého jazyka sanskrt a je označením pro penis. Technika masáže pak vychází z erotické bible Kámasútry a taoistického pojetí erotična, které nemíří k rychlému vyvrcholení, ale pravému opaku. Oddalování čistě animální ejakulace probourává zeď mezi tělem fyzickým a duševním, obě se spojí v jedno a následná extáze je daleko hlubší a lze ji cítit každou buňkou těla a ve všech hloubkách vědomí.