Královská masáž

Co si představit pod pojmem Královská masáž?

Královskou masáž jsme coby jednu z nejluxusnějších služeb připravili pro náročné klienty, kterým kontakt s jednou dívkou nestačí. Erotickou masáž si tak dokonale užijete díky péči dvou párů zkušených rukou, tedy v přítomnosti dvou krásných profesionálek s dokonalými křivkami, které své tělesné partie použijí pro maximální uspokojení dotekem svých poprsí a zadečků s pokožkou vašeho těla.

 

Jak královská masáž probíhá?

Masáž začíná ve sprše, kde se s oběma masérkami intimněji seznámíte, a po přesunutí do pokoje navážete na hrátky masáží na vyhřívané položce. Nejprve v poloze na břiše a obě dívky vám namasírují záda, hýždě a stehna, poté si v poloze na zádech užijete pohled na jejich nahá těla a masáž postupující od šíje až k intimním partiím, kde se vám budou věnovat až do samotného vyvrcholení. Během masáže slečny vystřídají několik erotických praktik a vy sami si vyberete tu nejpříjemnější. Atmosféra bude podtržena příjemnou hudbou, tlumeným světlem a omamnou vůní olejů i svíček v pokoji. 

 

Benefity královské masáže

Díky královské masáži budete schopni zrelaxovat mysl, nastartovat ztracenou sebedůvěru a naplnit své nejniternější touhy. Získáte pocit péče a rozkoše, který dokážou poskytnout jen dvě dívky, a dosáhnete nepopsatelného vzrušení, které přetrvává i po ukončení masáže.