Japonská nuru masáž

Co si představit pod pojmem „Nuru masáž“?

Nuru je speciální technika masáže, která vám přinese jedinečný prožitek v podobě dotyku těla na tělo, z pozice masérky jde o partie zadeček a poprsí. Jako masážní médium používají dívky speciální gel a tím dochází k intenzivnějšímu propojení kůže klienta a masérky. 

 

Jak masáž probíhá?

Masáž začíná společnou sprchou. Slečna vás jemnými doteky umyje a poté vás odvede do pokoje, kde vaše tělo masíruje na velké vyhřívané podložce či nafukovací matraci. Poté své nahé tělo potře gelem určením přímo pro Nuru praktiku a začíná masírovat. Nejprve záda, později další tělesné partie. V průběhu masírování může dojít k ručnímu vyvrcholení, nebo k vyvrcholení na prsa. Záleží na vaší preferenci.

 

Benefity Nuru masáže

Nuru není jen vysoce erotický zážitek, přináší spoustu skvělých benefitů pro tělo a mysl. V teplých dnech poskytne příjemné osvěžení. Gel má navíc antibakteriální účinky a v průběhu praktiky dochází k antioxidaci pokožky. Klient odchází s povzbuzeným libidem, uvolněným tělem a znatelně zlepšenou psychikou.

Nezapomeňte, že každá dívka má svou vlastní techniku a osobitý přístup. Vyzkoušejte tuto masáž od různých slečen a získejte pokaždé jiný neopakovatelný zážitek!

 

Kousek historie

Nuru je japonské slovo, které nese významy jako „kluzký“ nebo „mazlavý“. Odkazuje na vlastnosti speciálního gelu vyrobeného z mořských řas, který se při nuru masáži používá. Je specifický svou hustou konzistencí a vysoce lubrikační schopností a stal velmi oblíbeným proto, že na rozdíl od jiných gelů nelepí a nevysychá. Navíc je plně rozpustný ve vodě, protože není založen na olejové bázi. Díky všem blahodárným složkám obsažených v nuru gelu se technika masáže stává světově stále oblíbenější a nezůstává tajemstvím východních kultur… tím pádem nechybí ani v nabídce našeho salonu Luxury Grand.