Klasická erotická masáž

Co si představit pod pojmem erotická masáž? 

Erotická masáž je procedura, při které se masérka bude věnovat doslova každému centimetru vašeho těla za pomoci teplé masážní emulze. Pečlivé studování všech částí těla a extrémní péče o všechny partie vás pomalu přivedou k naprostému uspokojení.

 

Jak masáž probíhá? 

Masérka vás zavede do útulného pokoje, nabídne nápoj a po celou dobu se s vámi seznamuje nenucenou konverzací, abyste se na maximum uvolnili. Usadíte se, uděláte si pohodlí a masérka začíná pomalou klasickou masáží, kterou setřese z těla stres uběhlých dní. Vše v naprosté intimitě a diskrétnosti. Masérka je celou dobu nahá masíruje vás nejen rukama, ale všemi částmi svého těla. 

 

Benefity erotické masáže

Kromě povzbuzení mysli a redukce stresu se můžete těšit na pocity vzrušení smíšené s následným uvolněním. Čeká vás relaxační chvilka, v níž se celý svět točí jen kolem vás, po masáži dochází k nárustu libida, zvýšení sebejistoty a přívalu hormonů štěstí. 

Nezapomeňte, že každá dívka má svou vlastní techniku a osobitý přístup. Vyzkoušejte tuto masáž od různých slečen a získejte pokaždé jiný neopakovatelný zážitek!

 

Kousek historie

Odkud k nám přišla erotická masáž, technika, v níž je tělesný dotek doveden k dokonalosti? Možná vás překvapí, že se za odpovědí vydáme až do pravěku. Už pravěcí lidé totiž používali masáž k léčebným účelům a přinášeli tak úlevu nejen fyzickému tělu, ale i duši. Nejstarší písemný doklad však pochází ze Starověku, konkrétně z Egypta. Umění erotických masáží známe i z historických pramenů Japonska, kde se oblibě těšila masáž Nuru (též v našem portfoliu služeb), tzv. „kluzká masáž“. Při ní se masírovanému znatelně zvýší tep a prokrví celé tělo, zejména intimní partie.