BDSM Smyslná masáž

Co si představit pod pojmem BDSM masáž?

Bondáž a disciplína, dominance a submisivita, sadismus a masochismus. To všechno se skrývá pod uměním BDSM i naší BDSM masáží. Užijete si pohled na dívku v rajcovním koženém oblečku a nechte se provádět důmyslnými praktikami na hranici rozkoši a bolesti. Nechybí pouta, páska přes oči, nebo třeba bičík, budete-li mít zájem o peprnější zážitek.

 

Jak BDSM masáž probíhá?

Tato masáž je především o posílení prožitku jinými smysly, než je zrak. Jakmile vám sexy masérka nasadí pásku přes oči, adrenalin v těle vzroste a během deseti minut se prohloubí vnímání sluchem, čichem, hmatem a sluchem. Následná erotická stimulace je netradiční, ale daleko více stimulační. Každý dotek masérky je překvapením a tím pádem i vysoce vzrušujícím zážitkem. 

 

Benefity BDSM masáže

BDSM masáž vám poodkryje taje netradiční erotiky. Pomůže vám otevřít vnímání sexuální energie i jinak než očima, a přidá tak novou hloubku tradičním orgasmům. Naplní se všechny vaše erotické fantazie a zároveň dostanete prostor se na chvíli odpoutat od běžných starostí života; v BDSM čerpáte ze síly přítomného okamžiku.