Masérky

Vyberte si jednu z našich krásných masérek:

Erotické masáže Luxury Grand

Intimní atmosféra, krásné masérky a profesionální přístup.

Láká vás relaxace spojená s erotikou? Potřebujete se uvolnit v komorní atmosféře a příjemné společnosti? Rádi vás uvítáme v našem salónu Luxury. Najdete nás v moderním salónu v Praze 2, který je pro vás otevřen každý den od 9:30 do 22:00. Máme široký výběr služeb a nabízíme masáže celého těla. Ať už vás zajímá masáž prostaty nebo exotické techniky dálného východu, naše dívky vás dovedou na pokraj rozkoše a dají vám poznat vyvrcholení ve zcela novém rozměru.

Naším posláním je odbourat každodenní stres a poskytnout nevšední erotický prožitek, který je intenzivní, netradiční, vkusný a příjemný pro obě strany. Klasický či orální sex však nenabízíme, věříme, že maximálního potěšení lze dosáhnout správnými dotyky. >Zažijte dosud nepoznané a užijte si odpoledne, které se může zase brzy opakovat. Napětí z pracovního procesu se rázem rozplyne, užijete si rozkoš, co se jen pomalu stupňuje, aby vás dovedla až na vrchol vášně.

Masírujeme na vyhřívaných podložkách při tlumeném světle a relaxační hudbě, pro ještě větší intimitu pro vás máme připravené 4 útulné pokoje.

Udělejte si radost, přijďte k nám již dnes, nebo kupte dárkový poukaz někomu ze svých blízkých. Prodáváme luxusní vouchery na všechny služby. Může jít o nevšední dárek pro přátele, kterým otevřete nový rozměr světa masáží.

*Vyhrazujeme si právo na odmítnutí kteréhokoli klienta, který svým chováním bude porušovat pravidla salonu.

Proč nás navštívit?

Krásné masérky

Výhodná poloha

Letitá tradice

Moderní prostory

Diskrétní přístup

Pozitivní recenze